Handel w Praktyce

Relacja z obecności Stowarzyszenia Rzeczoznawców Jubilerskich na Targach GOLDEXO 2022

Stowarzyszenie Rzeczoznawców Jubilerskich kolejny raz w 2022 roku było obecne na Targach GOLDEXPO 2022. Nasze stoisko, oznaczone numerem A-15, wyposażone było w pełny sprzęt gemmologiczny do identyfikacji szlachetnych kamieni. Targi odbyły się w dniach od 29.09 do 01.10. 2022 roku.

Nasi rzeczoznawcy udzielali uczestnikom Targów porad i konsultacji o przedstawionych im do oceny wyrobach jubilerskich i oprawionych  w nich kamieniach.

Stoisko zorganizował, załatwiając wszystkie formalności z organizatorami Targów i urządzając stoisko sprzętem i materiałami reklamowymi  nasz kolega Paweł Wierzchowski, długoletni, bardzo doświadczony Członek Naszego Stowarzyszenia i Ekspert wielu specjalności.

Na Targach GOLDEXPO używaliśmy własnego sprzętu specjalistycznego.

Dyżury na Targach w kolejnych dniach pełnili:

29.09   Paweł Wierzchowski i Krystian Kotapski,

30.09  Jerzy Sobisiak i  Łukasz Błaszczuk,

01.10 Robert Zięba i Tomasz Kłoczewiak.

Targi cieszyły się umiarkowanym powodzeniem, jednak każdego dnia mieliśmy kilka osób chcących zasięgnąć informacji o posiadanych wyrobach.

Wiele osób interesowało się także ofertą szkoleniową naszego Stowarzyszenia

Na Targach pojawiło się wielu nowych wystawców branżowych. Organizatorzy Targów zapewnili także stoiska wielu szkołom branżowym oraz organizacjom społecznym.

Oceniając Targi stwierdzić należy, że kolejny raz Targi były udane i dobrze zorganizowane, dlatego zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach tego wydarzenia.

Powiązane artykuły