Handel w Praktyce

SPORT XL – NOWY SKLEP SPORTOWY W TULIPANIE!

W Centrum Handlowym Tulipan w Łodzi pojawiła się nowa marka oferująca odzież sportową znanych marek oraz sprzęt sportowy. Nowy salon zlokalizowany jest pomiędzy lokalami Kodak
a Porta Meble.

 

Miłośnicy sportów zimowych odnajdą w asortymencie sklepu Sport XL wodoodporną, przepuszczającą powietrze i jednocześnie wiatroodporną odzież outdoorową, narciarską, snowboardową oraz rowerową popularnych, brytyjskich marek, takich jak Reggata czy Dare 2b.                Ci, którzy planują zimowy urlop, mogą zakupić w nowym sklepie między innymi bluzy sportowe czy spodnie narciarskie marki Peak Performance. Przed wyjazdem w góry warto uzupełnić swoją garderobę także o termoaktywną bieliznę bezszwową, produkowaną w Polsce, która zapewnia utrzymanie stałej ciepłoty ciała podczas aktywnego wypoczynku. Ponadto sklep Sport XL posiada duży wybór sprzętu sportowego w postaci wytrzymałych piłek do streetballu, slamballu czy tradycyjnego kosza oraz hantli i drążków do ćwiczeń. Nie brakuje też niezbędnych podczas biwaku namiotów oraz śpiworów marki King Camp, a taże kubków termicznych i termosów marki Termite. Poza tym w ofercie dostępny jest sprzęt pływacki marki Aqua-Speed.

 

Zapraszamy do nowego sklepu wszystkich fanów sportów, zwłaszcza tych, którzy planują zimową wyprawę w góry. W Sport XL nasi Klienci wyposażą się w odpowiednią odzież i sprzęt” – mówi Katarzyna Woźniak, Dyrektor Centrum Handlowego Tulipan.

 

O Centrum Handlowym Tulipan:

Centrum Handlowe Tulipan to jedno z pierwszych centrów handlowych w Łodzi, otwarte w 1999 r. Oferta Centrum obejmuje hipermarket Real, sklepy wnętrzarskie i meblowe takiej jak Abra, Jysk i Komfort oraz galerię butików oraz punktów usługowych, spośród których wiodącymi markami są Rossmann, Home&You, Vision Express, Sephora, Monnari, Wojas, Reserved, 4F, Takko, Szachownica, CCC, Pepco, Euro RTV AGD. W Centrum Handlowym Tulipan znajdują się również restauracje McDonalds, Berlin Döner Kebap, A-Dong oraz kawiarnia So!Coffee. Centrum jest zlokalizowane              w bezpośrednim sąsiedztwie dzielnicy Widzew. Główne zalety Centrum to łatwo dostępna lokalizacja, duży wygodny parking oraz szereg udogodnień zarówno dla rodziców z dziećmi, jak i dla osób z niepełnosprawnych. Centrum Handlowe Tulipan to miejsce przyjazne klientom, oferujące możliwość zrobienia zakupów w rodzinnej, kameralnej atmosferze. 

Więcej informacji na www.chtulipan.pl

 

Informacje o Właścicielach:

Właścicielami Centrum Handlowego Tulipan są firmy: Galeria Tulipan Sp. z o.o., spółka celowa należąca do funduszu POERF zarządzanego przez Praderę (http://www.pradera.com/)  oraz CH Łódź Sp. z o.o., spółka celowa zarządzana przez Valad Polish Retail Fund.

 

O zarządcy Centrum Handlowego Tulipan – Apsys Polska S.A.:

Międzynarodowy operator na rynku nieruchomości handlowych działający na rynku od 1996 r. jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, manager projektu i zarządca nieruchomości, świadcząc kompleksowe usługi na rzecz centrów handlowych. W portfolio zarządczym firmy w Polsce znajduje się obecnie 21 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 780 000 m2, zlokalizowanych w 15 miastach. Apsys jest na rynku polskim leaderem certyfikacji Breeam-in-Use  dla działających centrów handlowych. O jakości Apsys świadczy optymalne połączenie wiedzy, doświadczenia, profesjonalizmu oraz zaangażowania i pasji pracowników. W 2013 r. firma Apsys   otrzymała  nagrodę  dla najlepszego zarządcy w konkursie CEE Retail Real Estate Awards 2013, natomiast w 2014 r. nagrody w konkursie Europa Property CEE Investment & Green Building Awards 2014 w kategoriach: Property Management Firm, Retail Developer of the Year oraz Company of the Year za całokształt działalności, ambitne projekty i sukces rynkowy. Więcej informacji na www.apsysgroup.com.

Powiązane artykuły