Handel w Praktyce

MAMAVILLE TARGI ONLINE WINTER SALE 26-28 LUTEGO

Najpopularniejsze Targi dla Mamy i Dziecka Mamaville wracają po raz kolejny do przestrzeni ONLINE na specjalną edycję WINTER SALE

Po poprzednich udanych edycjach Targów Online, Mamaville raz jeszcze organizuje wydarzenie online, gdzie młode mamy i kobiety w ciąży będą mogły obkupić się w produkty dla mamy i dziecka po wyjątkowo atrakcyjnych cenach, zobaczyć bestsellery i nowych ciekawych wystawców, a także wziąć udział w wykładach online, prowadzonych przez znanych ekspertów.

Czym są Mamaville Targi Online?


To targowa akcja online, podczas której będziecie mogli:
– nie wychodząc z domu zrobić rabatowe zakupy u ponad 50 polskich wystawców
– bardziej „od kuchni” poznać rodzime marki 

– skorzystać z promocji, obniżek specjalnie na produkty dla mamy i dziecka z kategorii (ciąża, ubrania od niemowlaka do starszaka, zabawki, książki, pokój dziecka) 

– wziąć udział w najciekawszych wykładach live z profesjonalistami i ciekawymi gośćmi

– będziecie mieć wybór, gdzie chcecie nas oglądać: FB lub Instagram

A jak dokładnie działa Mamaville Targi Online Winter Sale?

Mamaville Targi Online Winter Sale odbywać się będą przez 3 dni
w dniach 26 -28 luty 2021 (piątek – niedziela)
W tych dniach, będziecie mogli obejrzeć wystawców, którzy zaprezentują swoją markę, flagowe produkty, nowości, a wszystko to w promocyjnych cenach. Obowiązuje jeden kod rabatowy: MAMAVILLE

Gdzie będziecie mogli nas oglądać?

– w relacjach na Instagramie na profilu @mamavillepl (instastories)-

– w tym wydarzeniu na FB https://www.facebook.com/events/432075474886864 Dodatkowo każdego dnia trwania targów wieczorem o godzinie 20:30 będziecie mogli obejrzeć na FB LIVE na profilu Mamaville ekspertów prowadzących bezpłatne wykłady na tematy dotyczące ciąży, rodzicielstwa i wychowania dzieci. Wy też będziecie mogli brać udział w dyskusji i zadawać pytania.
Śledźcie wydarzenie i poznajcie więcej szczegółów

Powiązane artykuły