Handel w Praktyce

Gdyński Klif nie zwalnia tempa na jesień. Nowi najemcy i powiększone sklepy

W ciągu tego roku w Galerii Klif pojawiło się 4 nowych najemców,  a dwa sklepy zainwestowały w powiększenie swoich lokali. W ten weekend uroczyście otwarto salon zoologiczny Zoo Karina. Swój sklep powiększył Villeroy & Boch działający teraz pod szyldem Premium Home.

Zoo Karina, więcej niż sklep zoologiczny

Nowo otwarty w Galerii Klif sklep Zoo Karina jest marką w wieloletnim stażem na rynku. Powierzchnia sklepu została podzielona na strefy tematyczne: Pies, Kot, Gryzoń, Ptak oraz Akwarystyka z Terrarystyką, dla najbardziej wymagających zwierzaków  w sklepie powstanie również Zoo Apteka. Sklep od wielu lat wspiera działania fundacji na rzecz zwierząt. W gdyńskim Klifie będzie można przekazać datek lub karmę dla potrzebujących zwierzaków. 

Villeroy & Boch = Premium Home

Zmiany objęły również w salon z ekskluzywna porcelaną, który od początku października rozszerzył zakres działalności i pojawił się w powiększonym salonie jako Premium Home. Odnowiona marka to concept store, który oferować będzie produkty do uzupełnienia wyposażenia kuchni, jadalni i salonu. W ofercie znajdą się m.in.: szkło i porcelana Villeroy&Boch, garnki, sztućce i małe AGD od WMF, akcesoria kuchenne JosephJoseph, ozdobna porcelana Goebel oraz zestawy do kawy i herbaty Bodum.

Echo hucznego otwarcia powiększonego Martesa

Otwarcie Zoo Karina oraz powiększenie Premium Home pokazują stały wzrost zainteresowania Galerią Klif. Zoo Karina powstaje w miejscu sklepu Martes, który  kilka tygodni temu świętował otwarcie w nowym przestronniejszym lokalu na terenie galerii. Otwarciu towarzyszył szereg eventów a całe wydarzenie trwało tydzień.

– Jak pokazują kolejne wydarzenia, Klif nie zwalnia tempa i szykuje dla swoich klientów coraz więcej możliwości zakupowych – komentuje Mariola Rogóż, dyrektor Galerii Klif.

Galeria Klif w Gdyni od 1996 roku jest źródłem inspiracji dla osób, które w modzie szukają czegoś więcej niż tylko ubrań. Wychodząc z założenia, że moda stanowi odzwierciedlenie naszego charakteru i stylu życia, Klif oferuje swoim klientom ponad 130 sklepów, które swoimi propozycjami zaspokoją najbardziej wymagające gusta. W Galerii Klif dostępne są wyjątkowe marki, często jedyne w Trójmieście. Ekskluzywne butiki i marki znanych projektantów, m.in. Bizuu, Charme, COS, Emanuel Berg, La Mania, Lidia Kalita, Robert Kupisz Liu Jo, Marciano Guess, Patrizia Pepe, Petit Bateau, Pinko, Stefanel, Tommy Hilfiger czy Superdry wraz z popularnymi markami sieciowymi tworzą szeroką ofertę, która zaspokoi szerokie gusta klientów.

Do ich dyspozycji jest strefa food court, Kraina Treflików – miejsce z warsztatami i zajęciami dla dzieci, a także punkty usługowe, drogerie i perfumerie, m.in. Douglas, Rossmann, Sephora i SUPER-PHARM.

Galeria Klif nieustannie dostosowuje swoją ofertę do wymagań Klientów oraz wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Profesjonalne Pakiety Konsultacji w zakresie mody i urody oraz Karta Podarunkowa Klif to udogodnienia, dzięki którym Klienci gdyńskiego Klifu mogą skupić się na sobie i w pełni zrelaksować podczas wizyty w przyjaznym wnętrzu i spokojnej atmosferze.

Powiązane artykuły