Handel w Praktyce

Blue shadow – rewolucja modowa w Galerii Dębiec

Do grona najemców poznańskiej Galerii Dębiec dołączył Blue shadow. Jest to butik z autorskimi kolekcjami projektowanymi przez duet siostrzany Romę i Sarę Barna. Sklep tej marki na zasadzie współpracy franczyzowej otworzy firma SIP Sylwia Zaworska.


W drugiej połowie stycznia swój pierwszy sklep przy współpracy z marką Blue shadow otworzy firma SIP Sylwia Zaworska w poznańskiej Galerii Dębiec. W nowym butiku będą oferowane kolekcje odzieży dla kobiet w krótkich seriach i szerokiej gamie rozmiarów 34-50. Autorskie ubrania są projektowane przez siostrzany duet Romę i Sarę Barna oraz produkowane w Polsce, wszystkie są sygnowane metką PRODUKT POLSKI.

Inspiracją dla projektantek do tworzenie są kobiety wokół nich: ich styl życia, zainteresowania, wyzwania jakie przed nimi stoją. Dzięki projektowi „Rewolucja w modzie kobiecej” siostry Barna starają się jak najlepiej poznać swoje klientki, cyklicznie odwiedzając salony Blue shadow w całej Polsce i spotykając się z klientkami na indywidualnych stylizacjach.

Zawsze marzyłam, aby otworzyć swój sklep. Teraz pomysł na uruchomienie salonu marki Blue shadow może być zrealizowany dzięki atrakcyjnym warunkom współpracy dla lokalnych najemców w Galerii Dębiec. Wierzę, że to jest początek rozwoju naszej firmy SIP, a Dębiec jest właśnie dobrą lokalizacją, aby postawić swój pierwszy krok.” – mówi Sylwia Zaworska, właścicielka firmy SIP.

O Galerii Dębiec

Galeria Dębiec powstała na południu Poznania, w bliskiej odległości od autostrady A2. Docelowo liczące ponad 50 lokali handlowo-usługowych dwupoziomowe centrum handlowe typu convenience, zapewni mieszkańcom tej części miasta i okolicznych miejscowości wygodne i szybkie codzienne zakupy. Głównym najemcą jest Biedronka i całodobowy klub fitness szwedzkiej sieci Fitness24Seven, która otworzy w styczniu w Galerii jeden z pierwszych swoich klubów w Polsce. Na blisko 10 000 mkw. powierzchni najmu, znajdują się sklepy zarówno dużych, sieciowych marek jak PEPCO, KiK czy Hebe, jak i lokalnych przedsiębiorców oraz marek o zasięgu regionalnym. Oferta Galerii cały czas rozwija się o nowe sklepy. Do dyspozycji klientów jest oddanych blisko 350 bezpłatnych miejsc parkingowych wewnątrz i na zewnątrz galerii. Otwarcie obiektu nastąpiło 25 października 2014 roku. Inwestorem Galerii Dębiec jest firma RED Real Estate Development.

Powiązane artykuły