Handel w Praktyce

Wielkie oczekiwania dotyczące EXPO RIVA SCHUH & GARDABAGS: kolejna edycja fizyczna dwóch wydarzeń w lipcu

W dniach 18 – 20 lipca spotkanie targowe powraca w tradycyjnej formie w pełnej zgodności z przepisami bezpieczeństwa.

95 edycja Expo Riva Schuh i szósta edycja Gardabags, poświęcona kolekcjom wiosna / lato 2022, odbędą się w Riva del Garda Exhibition Centre od 18 do 20 lipca, miesiąc później niż zwykła letnia edycja.

Istnieje potrzeba zorganizowania wydarzenia na żywo, które będzie miało fundamentalne znaczenie dla branży obuwniczej, bardzo mocno dotkniętej przez pandemię,

„Biorąc pod uwagę przebieg pandemii na poziomie globalnym, uważamy za rozsądne przesunięcie tradycyjnych dat dwóch fizycznych wydarzeń na lipiec – stwierdził Roberto Pellegrini, prezes Riva del Garda Fierecongressi. – Nowy harmonogram wydarzeń, wraz z wiadomością o ponownym otwarciu wystaw przez włoski rząd i stopniową poprawą sytuacji międzynarodowej, daje nam nadzieję, że klimat będzie dla nas wystarczająco sprzyjający do zorganizowania naszej imprezy. ” „W ciągu 15 miesięcy, które minęły od ostatniej fizycznej edycji targów, technologia cyfrowa pozwoliła nam powstrzymać nieprzyjemne konsekwencje pandemii na rynku obuwniczym i galanterii skórzanej. Niemniej jednak branża modowa jest nadal bardzo silnie związana z prawdziwym doświadczeniem i potrzebą dotykania i czucia komponentów, materiałów, projektów i produktów – podkreśliła Alessandra Albarelli, dyrektor zarządzająca Riva del Garda Fierecongressi.

Targi w formie fizycznej będą rozszerzone o wirtualną platformę – od 13 czerwca do 30 września, społeczność targowa będzie miała możliwość dostępu do wirtualnej platformy, która w ostatnich miesiącach utorowała drogę do powrotu na targi fizyczne.

Targi fizyczne, które odbędą się w lipcu w Riva del Garda, powitają wystawców i zwiedzających z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa, dzięki specjalnemu protokołowi opracowanemu z zespołem ekspertów, gwarantującemu że każdy element imprezy zostanie przeprowadzony prawidłowo, z należytym podejściem do sytuacji zdrowotnej. Środki dotyczą dostępu i obecności odwiedzających na targach, z dopracowaniem wytycznych, które rozpoczynają się od etapu rejestracji do przybycia na hale wystawiennicze (wraz ze wzmocnieniem usługi transferu z głównych lotnisk północnych Włoch), poprzez wewnętrzną usługę segregacji z szybkim testem wymazów po demonstracji i tworzeniem uporządkowanych i racjonalnych ścieżek w wyznaczonych obszarach.

Daty:

95 edycja Expo Riva Schuh – 18/19/20 lipca 2021 Riva del Garda (Włochy)

6 edycja Gardabags – 18/19/20 lipca 2021 Riva del Garda (Włochy)

Połączenie cyfrowe – 13 czerwca / 30 września 2021 r. | Platforma Swapcard (online)

więcej informacji : https://exporivaschuh.it/en

Powiązane artykuły