Handel w Praktyce

Targi Texprocess

W dniach 14 – 17 maja 2019 odbędzie się kolejna edycja targów Texprocess, które po raz kolejny zachwycą szeroką ofertą nowoczesnych maszyn,  urządzeń i technologii dla producentów odzieży oraz gotowych wyrobów tekstylnych.

„Asortyment na nadchodzących targach Texprocess będzie jeszcze bardziej zaawansowany. Na odwiedzających czekają imponujące technologie z zakresu produkcji i przetwórstwa tekstyliów, które są przyszłością branży.” zapowiada Olaf Schmidt, wiceprezes ds. technologii włókienniczych i tekstyliów Targów Frankfurt.

Wśród wszystkich wystawców, pochodzących w sumie z 29 krajów, znajdziemy międzynarodowych liderów branży: Amann, Brother, Surkopp Adler, Human Solutions, Juki Central Europe, Morgan Tecnica, Pfaff, Tajima, Veit, czy Vetron. Po krótkiej przerwie powróci Sunstar, a po raz pierwszy w targach Texprocess wezmą udział: Browzwear Solutions, Lasembor, INL International Technology, Siruba Latin America, czy Summa NV. Chiny, Japonia i Tajwan zorganizują pawilony narodowe.

Program wydarzeń towarzyszących

Każdego dnia targów, w ramach Texprocess Forum, w Hali 4.1 odbywać się będą dyskusje z ekspertami z branży. Po raz kolejny,  wydarzenie zostanie zorganizowane we współpracy z: Textile-Clothing Dialogue, International Apparel Federation oraz World Textile Information Network.

Po raz piąty, Messe Frankfurt nagrodzi wybitne osiągnięcia w dziedzinie technologii produkcji tekstyliów nagrodą Texprocess Innovation Award. Zgłoszenia przyjmowane są od wystawców Texprocess 2019, ale również od firm nie wystawiających się na targach. Ponadto, o nagrodę mogą zawalczyć: instytuty, uniwersytety, politechniki oraz osoby indywidualne. Zainteresowani wzięciem udziału w konkursie, mogą zarejestrować się do 18 lutego 2019, na stronie internetowej: www.texprocess-award.com. Nagrody zostaną wręczone podczas  ceremonii otwarcia targów Texprocess i Techtexil w dniu 14 maja 2019.

Texprocess i Techtextil jako równoległe targi

Równolegle do targów Texprocess, po raz czwarty odbędzie się Techtextil – wiodące targi tekstyliów technicznych i włoknin. Po raz pierwszy wystawcy obu wydarzeń dzielić będą jedną z Hal – 4.1.

Wystawcy Texprocess zaprezentują tam szeroką ofertę maszyn do produkcji tekstyliów technicznych oraz odzieży i butów specjalistycznych. Z kolei wystawcy Techtextil – tkaniny, plecionki, dzianiny, tkaniny powlekane oraz włókniny.

Podczas ostatniej edycji targów Texprocess i Techtextil w 2017 roku, pojawiło się ponad 47 500 branżystów ze 114 krajów, w tym  1 160 z Polski. Zaprezentowało się łącznie 1789 wystawców , w tym 40 polskich firm (10 na Texprocess i 29 na Techtextil).

Targi Techtextil i Texprocess odbędą się w dniach 14 – 17.05.2019.

Wszystkich zainteresowanych odwiedzeniem targów Techtextil i Texprocess, Przedstawicielstwo Targów Frankfurt serdecznie zaprasza na wspólny wyjazd w dwóch wariantach.

  Oferta  autokarowa z pełnym serwisem, w terminie:

12 -17.05.2019r. , obejmuje  3 noclegi i 3 dni pobytu na targach, w cenie 1 690 zł + VAT od osoby (dopłata do pok. 1-osob. 390 zł + VAT). Tylko 1390 zł + VAT przy zgłoszeniu się i wpłacie zaliczki

600 zł + VAT do 28 lutego 2019r.

Wyjazd autokaru z Warszawy. Możliwość dołączenia do grupy  w Łodzi, Piotrkowie Trybunalskim, Częstochowie, Katowicach lub we Wrocławiu.

Oferta  samolotowa z pełnym serwisem, w terminie:

14 – 16.05.2019r., obejmuje  2 noclegi i 3 dni pobytu na targach, cenie 2 690 zł + VAT od osoby (dopłata do pok. 1-osob. 250 zł + VAT). Tylko 2490 zł + VAT przy zgłoszeniu się i wpłacie zaliczki

900 zł + VAT do 28 lutego 2019r. 

Więcej informacji na stronie www.techtextil.messefrankfurt.com

oraz www.texprocess.messefrankfurt.com.

Targi Frankfurt

Przedstawicielstwo w Polsce

Ul. Bohdanowicza 21 lok. 21

02-127 Warszawa

Tel. 22 49 43 200

e-mail: Info@poland.messefrankfurt.com

www.targifrankfurt.pl

Powiązane artykuły