Handel w Praktyce

Szósta edycja Insights-X wyrównuje grupy produktów

Insights-X to najważniejsze jesienne spotkanie dla europejskiego przemysłu papierniczego. W komunikacji z wystawcami i kupcami, organizator wydarzenia, Spielwarenmesse eG, nieustannie pracuje nad ulepszeniem koncepcji wysokiej jakości wystawy. W odpowiedzi na obecne wymagania rynku firma Insights-X przeprowadziła restrukturyzację niektórych swoich grup produktów na czas do kolejnej edycji od 14 do 16 października.

Wzbogacanie portfela

Największe zmiany zostały wprowadzone w segmencie „Komputer stacjonarny”. Aby zwiększyć koncentrację, zmieniono nazwę na „Komputer stacjonarny i pakiet Office”, a oferta produktów została poszerzona. Oprócz sprzętu biurowego i multimediów grupa ta obejmuje teraz również media do prezentacji i technologie biurowe. Zakres „Torby i akcesoria” został również poszerzony o „Bagaż”. Dla odwiedzających branżowych rozszerzenie obu grup produktów sprawia, że ​​bardziej widoczni są znani dostawcy, którzy już wystawiali się w Insights-X w tych segmentach. Wprowadzono również zmiany w kategoriach „Papier i archiwizacja”, „Artystyczne i kreatywne” oraz „Artykuły papiernicze i artykuły na prezenty”. Ich portfolio zostało usprawnione, aby ułatwić wystawcom rejestrację i poprawić strukturę produktów dla kupujących i sprzedawców detalicznych.

Skoncentruj się na produktach cyfrowych i zrównoważonych

„Zrównoważony rozwój” i „Cyfryzacja” mają duży wpływ na sektor artykułów papierniczych. Zapotrzebowanie na produkty przyjazne środowisku stale rośnie. Ponadto z cyfrowymi rozszerzeniami oferowane są inne analogowe artykuły papiernicze i biurowe. Aby odzwierciedlić rozwój rynku, zrównoważone i cyfrowe produkty są teraz uwzględnione we wszystkich sześciu kategoriach w Insights-X. Ernst Kick, CEO Spielwarenmesse eG, postrzega restrukturyzację grup produktów jako ważny krok: „Wprowadzając te zmiany, reagujemy na bieżące zmiany na rynku artykułów piśmiennych i wyposażamy nasze sześć kategorii na przyszłość. Następny Insights-X zapewni kupującym i detalistom jeszcze bardziej kompleksowy przegląd produktów dostępnych na rynku. ”

Więcej informacji na temat rejestracji można znaleźć na stronie www.insights-x.com/en/application. Ciągle aktualizowaną listę wystawców można znaleźć online na stronie www.insights-x.com/en/exhibitor-preview-2020.

Powiązane artykuły