Handel w Praktyce

Świat Zabawek w Galerii Młociny świętuje pierwsze urodziny

Świat Zabawek, sieć sklepów pełna gier, zabawek i artykułów szkolnych. Dziś liczy 29 placówek. A jedna z nich, ta znajdująca się w Galerii Młociny, obchodzi swoje pierwsze urodziny.

Niewiarygodne, że mija już rok od kiedy ruszyła Galeria Młociny w Warszawie. Razem z Galerią Młociny swoją działalność rozpoczął największy w Polsce, flagowy sklep sieci Świat Zabawek. Na powierzchni 600 m2 można znaleźć szeroką gamę zabawek, gier planszowych oraz artykułów szkolnych.

„Ten czas leci nieubłaganie! Wspominamy dziś nasze pierwsze kroki w galerii, tworzenie, planowanie i rozmieszczenie towarów na sklepowych półkach. Ta niesamowita przygoda była jeszcze bardziej niezwykła ze względu na powierzchnię, jaką mamy do dyspozycji: 600 m2 dziecięcego szczęścia, kolorów i wpadających w oko zabawek.” – opowiada Anna Klepacka, koordynator sieci sklepów Świat Zabawek.

Przestrzeń zaprojektowana została w taki sposób, aby każdy mógł niczym Alicja z Krainy Czarów, przejść na drugą, magiczną stronę lustra, pełną beztroskiej zabawy i radości.

Przestrzeń sklepu podzielona została na strefy, co ułatwia znalezienie wybranej przez nas kategorii.

„Znajdziecie u nas nie tylko zabawki, ale także klocki, książeczki, gry i puzzle. Jesteśmy fanami nauki przez zabawę, więc na naszych półkach nie może zabraknąć zestawów edukacyjnych i kreatywnych. Chcemy aby nasi mali klienci rozwijali się w wielu dziedzinach. Jednocześnie pragniemy oferować Wam produkty bezpieczne. W naszych sklepach znajdziecie pełną gamę produktów uznanych firm. Wśród nich znajdują się m.in. LEGO, Mattel, Hasbro, Clementoni, Ravensburger, Epee, Trefl, V-Tech, TM Toys czy Granna. To oczywiście tylko niektóre z firm, których produkty możecie u nas otrzymać.” – podkreśla Anna Klepacka.

W tej przestrzeni nawet dorośli mogą na chwilę ponownie stać się dzieckiem. „W naszym sklepie znajdziecie stoliki tematyczne, przy których można przetestować klocki, malowanki, a nawet kredki jakie mamy w swojej ofercie.” – zwraca uwagę Anna Klepacka.

Jeśli pojawi się jakakolwiek wątpliwość bądź kupujący nie do końca będzie wiedział, czego poszukuje, zawsze można liczyć na profesjonalne doradztwo zespołu sprzedawców. W sieci sklepów Świat Zabawek, sprzedawcy systematycznie biorą udział w prezentacjach i szkoleniach produktowych. To daje gwarancję, że robiąc zakupy w tej sieci, personel zapewni kupującemu wsparcie merytoryczne i komfort w podejmowaniu decyzji.

Zakupy w pełni bezpieczne, mimo panującej pandemii. Po dokonaniu wyboru produktów, płatność można sfinalizować kartą, gotówką czy też kartą podarunkową.

Ogromna przestrzeń, na której znajdziecie bardzo szeroki wybór produktów dla dzieci. Warto zajrzeć i wypróbować już teraz, przy okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. A może przy okazji złożyć życzenia kolejnych, pełnych beztroskiej zabawy lat.

Powiązane artykuły