Handel w Praktyce

Retail Technology Days 2014

Retail Technology Days 2014 to coroczne największe w regionie CEE wydarzenie poświęcone innowacjom i technologiom oraz ich wpływowi na biznes w handlu detalicznym. Najbliższa edycja odbędzie się w dniach 21-22 maja 2014 r. w hotelu Novotel Warszawa Airport i weźmie w niej udział ponad 500 osób – przedstawicieli najwyższego szczebla zarządzania w sieciach handlowych oraz wiodących dostawców technologii i usług dla sektora retail.Hasło przewodnie wydarzenia brzmi “What’s my greatest opportunity?”

Sektor handlu detalicznego to jedna z najdynamiczniejszych gałęzi światowego biznesu, jej rozwój ma także szczególne znaczenia dla polskiej gospodarki. RTD spotkanie osób zarządzających firmami z sektora handlu detalicznego, ecommerce z dostawcami technologii, usług i sprzętu dla sektora retail, na które składają się dwudniowa konferencja, wystawa firm, networking zones oraz Afterparty połączone z ceremonią przyznania Nagród Retail Evolution Awards.

Całość tworzy przyjazną, pełną inspiracji atmosferę i doskonałe otoczenie do nawiązywania kontaktów biznesowych. Cechą charakterystyczną spotkania jest jego otwartość także na tematy luźniej związane z bezpośrednimi zagadnieniami biznesowymi, a koncentrującymi się na bardziej ogólnych trendach i zjawiskach, które mają wpływ na codzienność, a więc i zachowania biznesowe.

Powiązane artykuły