Handel w Praktyce

PREZENTACJA RAPORTU PRCH RETAIL RESEARCH FORUM H2 2019 W NOWEJ FORMULE

12 marca 2020 roku w Hotelu Marriott w Warszawie zadebiutuje wyjątkowa konferencja – PRCH Retail Trends. Wydarzenie znane było dotychczas jako prezentacja Raportu PRCH Retail Research Forum (RRF), wydawanego przez Polską Radę Centrów Handlowych (PRCH). Raport RRF to tradycja w branży retail – w tym roku zostanie wydany po raz XXI. Zebrane w nim dane są podstawą do opracowania skutecznych strategii dotarcia do konsumentów i zwiększenia przychodów. 

Konferencja PRCH Retail Trends to znacznie poszerzona, w pełni odświeżona i nowoczesna odsłona cenionego w branży wydarzenia, jakim jest prezentacja raportu PRCH Retail Research Forum. Towarzyszyć jej będzie szereg inspirujących prelekcji wybitnych ekspertów, którzy wzbogacą wiedzę uczestników w zakresie rozwoju rynku nieruchomości komercyjnych, a także zainspirują do dyskusji na temat przyszłości retailu„- mówi Anna Zachara-Widła, Research & Education Manager w Polskiej Radzie Centrów Handlowych 

Nowością w programie będzie m.in. keynote speech o czasach VUCA i sygnałach zmian dla biznesu, wybitnej analityczki trendów, Pani Zuzanny Skalskiej. Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się również, czy e-commerce i centra oraz obiekty handlowe mogą funkcjonować w synergii. Natomiast, o nadchodzącej rewolucji AI (sztuczna inteligencja) w nowoczesnym handlu opowiedzą eksperci z firmy IBM Polska. Jednym z kluczowych punktów w/w spotkania będzie prezentacja uznanego w branży Raportu Retail Research Forum, który Polska Rada Centrów Handlowych tworzy z doświadczonymi ekspertami oraz ikonami branży. W skład zespołu badawczo-analitycznego wchodzą kluczowi specjaliści z firm: Savills, Knight Frank, Cresa, GfK, BNP Paribas RE, Cushman & Wakefield i Metro Properties.

Co w najnowszym raporcie?

Opracowane podsumowanie traktuje o podaży nowoczesnej powierzchni handlowej, strukturze rynku
i nasyceniu powierzchnią handlową. W Raporcie omówione zostaną również siła nabywcza, największe transakcje inwestycyjne na rynku, obroty oraz wskaźnik odwiedzalności w centrach handlowych w 2019 roku.

W Raporcie będzie można również prześledzić najważniejsze otwarcia nowych obiektów handlowych
w ostatnim roku, a także zapoznać się z listą obiektów rozbudowanych. Nie zabraknie także ciekawych treści na temat wpływu zjawiska e-commerce na centra handlowe, a także przewidywań związanych z rewolucją AI.

W skrócie – trendy i najnowsze zmiany przygotowane w oparciu o rzetelne dane.
Raport “RRF” zaprezentowany zostanie 12 marca 2020 roku na spotkaniu w Hotelu Marriott w Warszawie. Każdy uczestnik otrzyma dokument w wersji drukowanej. Będzie to również okazja do zadania nurtujących pytań, wymiany doświadczeń i networkingu.Polska Rada Centrów Handlowych poleca wydarzenie wszystkim aktywnie poszukującym trendów i inspiracji do rozwoju biznesu w branży handlowej.

Liczba miejsc ograniczona. 

Powiązane artykuły