Handel w Praktyce

Poly prezentuje zestawy Room Solutions przeznaczone do współpracy z Microsoft Teams

Poly zapewnia wysokiej klasy urządzenia audio i wideo, które umożliwiają inteligentną i prostą współpracę

Warszawa, 29 maja 2019 – Plantronics, Inc. („Poly”, dawniej Plantronics i Polycom) (NYSE: PLT), zaprezentował dziś nową serię rozwiązań Poly Room Solutions przeznaczonych do współpracy z Microsoft Teams (MTR). Zestawy te obejmują urządzenia audio i wideo, które zapewniają użytkownikom Microsoft Teams doskonałe wrażenia ze spotkań oraz pozwalają na dopasowanie do wielkości dowolnej sali.

Liczba użytkowników Microsoft Teams wynosi 75 milionów i wciąż rośnie. W związku z dynamicznie zmieniającym się środowiskiem pracy, użytkownicy, menedżerowie IT i administratorzy potrzebują elastycznych, hybrydowych urządzeń. Rozwiązanie Poly Room Solution przeznaczone do Teams Rooms pozwala na szeroki wachlarz konfiguracji. Dzięki wykorzystaniu dołączają one do zaprezentowanej wcześniej rodziny Poly Studio X, która również będzie natywnie wspierać aplikację Microsoft Teams.

„Ponieważ coraz więcej firm rozumie korzyści płynące ze współpracy w ramach wideokonferencji, rośnie zapotrzebowanie na narzędzia, które w łatwy sposób będą mogły współpracować z aplikacjami opartymi na chmurze, jak np. MS Teams” powiedział Tim Root, vice president and general manager, room collaboration w firmie Poly. „Rozwiązania Poly Room Solutions przeznaczone dla Microsoft Teams Rooms zostały zaprojektowane tak, aby spotkania odbywały się naturalnie i bez wysiłku”. Firma Poly nawiązała współpracę z zespołem Lenovo ThinkSmart, aby dostarczyć urządzenie zbudowane w oparciu o technologię Intel vPro, zapewniające bezpieczną, niezawodną platformę dla rozwiązań Poly dedykowanych MS Teams.

„Jako Lenovo cieszymy się, że możemy połączyć siły z firmą Poly w tworzeniu Poly Room Solutions dzięki wykorzystaniu urządzeń Lenovo ThinkSmart Edition Tiny” powiedział Joseph Mingori, general manager w Lenovo Smart Office Business. „Ta oferta pozwala dostarczyć  rozwiązania zaspokajające potrzeby naszych wspólnych klientów”.

Ponieważ wielu przedsiębiorców przygotowuje się do wdrożenia w swojej organizacji Microsoft Teams, Poly Room Solution dla Teams Rooms oferuje takie funkcje jak automatyczne kadrowanie w grupie czy  technologie wykrywania mówców, nadając zwykłym wideokonferencjom wrażenie bezpośredniego spotkania. Rozwiązanie Poly Room Solution for Teams Rooms nie tylko zapewnia najwyższej jakości dźwięk i obraz, ale także prostą instalację, konfigurację i  konserwację w pomieszczeniach dowolnej wielkości. Brak zbędnych kabli oznacza niespotykaną prostotę użytkowania.

Poly Room Solution for Teams Rooms to najnowsze rozwiązanie w technologii Teams Rooms firmy Poly. Poly współpracuje z Microsoftem od ponad 15 lat i obecnie posiada szerokie portfolio certyfikowanych zestawów słuchawkowych i głośnomówiących, w tym: Trio C60, Calisto 5300, Calisto 5200, Calisto 3200, Voyager 4200 Office i UC Series, Voyager 5200 Office i UC Series, Voyager 6200 UC, Voyager 8200 UC,  Blackwire 3300 i 5200 Series oraz ostatnio zaprezntowane Blackwire 8225.


„Klienci wybierają  rozwiązania od Poly i Microsoftu by móc bezproblemowo współpracować na wszystkich płaszczyznach” powiedział Ilya Bukshteyn partner director for Microsoft Teams devices z firmy Microsoft. „Poly oferuje naszym wspólnym klientom szeroki wachlarz urządzeń, z których wszystkie zapewniają spójną obsługę przez zespoły Microsoft i umożliwiają łatwą i  szybką współpracę, niezależnie od miejsca, w którym się znajdują”.  

Poly’s Room Solution for Teams Rooms występuje w różnych konfiguracjach i w zależności od indywidualnych potrzeb i rozmiarów sal:

 • G10-T, zestaw podstawowy zawiera:
  • Kontroler Poly GC8
  • Lenovo ThinkSmart Edition Tiny
  • Zestaw do montażu ściennego VESA
  • Kabel światłowodowy USB 10m
 • G40-T, przeznaczony do małych i średnich pomieszczeń:
  • Kontroler Poly GC8
  • Lenovo ThinkSmart Edition Tiny
  • Zestaw do montażu ściennego VESA
  • 10-metrowy kabel USB-Fiber
  • Poly Studio USB
 • G80-T, przeznaczony do średnich i dużych pomieszczeń:
 • Kontroler Poly GC8
 • Lenovo ThinkSmart Edition Tiny
  • Zestaw do montażu ściennego VESA
  • 10-metrowy kabel USB-Fiber (25-metrowy, 40-metrowy, dostępny również jako opcja)
  • EagleEye Director II
  • Trio C60

Poly Room Solution for Teams Rooms rozpocznie wysyłkę po certyfikacji Microsoft Teams w najbliższych miesiącach. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę: https://www.poly.com/us/en/solutions/platform/microsoft/teams-rooms

Powiązane artykuły