Handel w Praktyce

MP Power Awards dla Polskiej Rady Centrów Handlowych

Wydarzenia i spotkania organizowane przez Polską Radę Centrów Handlowych (PRCH) zostały docenione przez profesjonalistów z branży eventowej. PRCH zdobyło główną nagrodę w konkursie 2015 MP Power Awards w kategorii Meeting Planner- Stowarzyszenie za  organizację Targów ReDI oraz Gali PRCH Retail Awards.

 

Meeting Planner Power Awards jest pierwszym konkursem poświęconym branży eventowej i poszukującym najlepszych realizacji i praktyk we wszystkich jej sektorach. Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych eventów i projektów związanych z event marketingiem, wskazanie miejsc ze szczególnym potencjałem eventowym oraz wyróżnienie osobistości i ekspertów branży.

 

Jury konkursowe składające się ze specjalistów branży doceniło wydarzenia organizowane przez Polską Radę Centrów Handlowych, największe targi nieruchomości handlowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, Targi ReDI oraz Galę PRCH Retail Awards, która jest zwieńczeniem konkursu organizowanego przez Polską Radę Centrów Handlowych, gdzie w szranki stają najlepsze obiekty i sieci handlowe w Polsce.

 

„Nagroda jest dla nas wielkim wyróżnieniem, dumą napawa nas fakt, że wydarzenia, które organizujemy zostały docenione nie tylko przez osoby bezpośrednio w nich uczestniczące ale także specjalistów oceniających organizację i stronę techniczną naszych projektów. Organizacja Targów ReDI, które w niespełna 2 lata stały się najważniejszym miejscem spotkań dla ponad 1400 przedstawicieli sieci i centrów handlowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej to spore wyzwanie dla całego naszego zespołu. Kolejna edycja targów odbędzie się już 1-2 czerwca na PGE Narodowym w Warszawie. Wysoko zawieszona poprzeczka sprawia, że nasze zaangażowanie w organizację tego eventu jest jeszcze większe, liczymy jednak, że za rok znów będziemy mogli pochwalić się pozytywnymi opiniami uczestników oraz kolejną nagrodą MP Power Awards”.

Powiązane artykuły