Handel w Praktyce

Jeśli Twoją pasją są gry, a przy tym znasz się na PR i social mediach, to pewnie właśnie Ciebie szukamy – oferta pracy.

Specjalista ds. PR i marketingu internetowego

Zakres obowiązków:
● prowadzenie public relations Wydawnictwa, w szczególności utrzymywanie bieżącego kontaktu
z mediami i influencerami, prowadzenie bazy kontaktów, pozyskiwanie nowych kontaktów, wysyłki marketingowe, mailingi do mediów,
● zarządzanie stronami internetowymi Wydawnictwa Muduko i Zu&Berry, w tym pozyskiwanie treści publikowanych w serwisach,
● aktywne prowadzenie serwisów społecznościowych Wydawnictwa ,
● zarządzanie reklamami w mediach społecznościowych i AdWords,
● analiza statystyk stron internetowych i mediów społecznościowych oraz raportowanie do przełożonego,
● aktywny udział w opracowywaniu planu wydawniczego i wprowadzaniu produktów na rynek,
● przygotowywanie i wysyłka newsletterów do klientów, a także analityka powysyłkowa,
● opracowywanie materiałów dla mediów,
● opracowywanie budżetu promocyjnego i jego realizacja,
● organizacja wyjazdów targowych i eventów Wydawnictwa,
● współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie wykonywanych obowiązków: agencjami reklamowymi, grafikami etc.

Oczekiwania:
● doświadczenie na podobnym stanowisku,
● znajomość branży gier i zabawek,
● zainteresowanie grami planszowymi,
● pozytywne nastawienie,
● umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
● lekkie pióro,
● dobra organizacja pracy własnej.

Warunki:
● praca stacjonarna w siedzibie firmy
w Podłężu k/Niepołomic,
● praca na umowę o pracę (pełen etat),
● wyjazdy i spotkania z ciekawymi ludźmi z branży,
● fajny zespół,
● system Benefit,
● współfinansowany abonament medyczny.

CV i list motywacyjny wyślij na adres: praca@muduko.com.

Pamiętaj by Twoje CV zawierało klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fabryka Kart Trefl-Kraków sp. z o.o. moich danych osobowych dla potrzeb obecnej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U.2016.922 z dnia 2016.06.28 z późn. zmian.).”

Powiązane artykuły