Handel w Praktyce

Dzień Niepodległości pod znakiem mikromobilności

blinkee.city, polska firma oferująca usługi wynajmu jednośladów na minuty, aktywnie włącza się w obchody 11 listopada. W tym dniu wszystkie hulajnogi operatora w Warszawie będzie można wypożyczyć za darmo. Elektryczne pojazdy świetnie sprawdzą się jako szybki i wygodny sposób przemieszczania się po mieście, w którym z okazji Święta Niepodległości obędzie się szereg wydarzeń kulturalno – rozrywkowych.

Z bezpłatnych przejazdów hulajnogami blinkee.city będą mogli skorzystać wszyscy obecni i nowi użytkownicy aplikacji. Promocja obowiązuje 11 listopada i jest ściśle związana z obchodami Dnia Niepodległości. – Jesteśmy firmą z całkowicie polskim kapitałem, dlatego chcemy uhonorować tę ważną datę i pomóc Warszawiakom w szybkim i bezpiecznym poruszaniu się w przestrzeni miejskiej. Przez cały dzień, w stolicy odbywać się będzie szereg wydarzeń i eventów. Skorzystanie z naszych jednośladów ułatwi dotarcie do wybranych punktów na mapie miasta, zwłaszcza że hulajnogi dostępne są w strefie obejmującej całe centrum Warszawy  – komentuje Marcin Maliszewski, prezes blinkee.city.

Jak wygląda wypożyczenie pojazdu blinkee.city? Wystarczy rejestracja w aplikacji mobilnej, którą można zainstalować na smatfonie. Po weryfikacji konta użytkownik uzyskuje dostęp do mapy miasta pozwalającej na zlokalizowanie najbliższego jednośladu i zarezerwowanie go na 15 minut.

blinkee.city to operator z całkowicie polskim kapitałem. Firma jako pierwsza w naszym kraju wprowadziła usługę wypożyczania elektrycznych skuterów na minuty. Następnie, odpowiadając na zapotrzebowanie konsumentów, rozszerzyła swoją ofertę udostępniając użytkownikom e-hulajnogi. Obecna flota tych jednośladów to 3200 sztuk.

Powiązane artykuły