Handel w Praktyce

Cresa reprezentowała firmę Primark w Poznaniu

Cresa reprezentowała Primark, wiodącą międzynarodową markę odzieżową, w procesie negocjacji umowy najmu sklepu w Poznaniu. Lokal o powierzchni sprzedaży 3.500 mkw. zostanie otwarty w galerii Posnania, największym regionalnym centrum handlowych w Wielkopolsce.

– Cieszymy się, że możemy wspierać Primark przy wchodzeniu na polski rynek. Pojawienie się tak dużej i znanej marki świadczy o wysokim potencjale naszego kraju. Polacy od dłuższego czasu czekali na firmę Primark i witają ją z entuzjazmem. Posnania jest wielofunkcyjnym centrum najnowszej generacji, które cieszy się dużą liczbą odwiedzających i szerokim zasięgiem. Jestem przekonany, że sieć Primark odniesie wielki sukces w Polsce – powiedział Szymon Łukasik, Dyrektor Reprezentacji Najemców Handlowych w Cresa Polska.

Sieć odzieżowa z siedzibą w Dublinie, należąca do Associated British Foods, prowadzi obecnie działalność w ponad 370 sklepach w 12 krajach, w tym w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii, Niemczech, Holandii, Belgii, Austrii, Francji, Stanach Zjednoczonych, Włoszech i Słowenii. Zatrudnia ponad 79.000 osób.

Primark oferuje kolekcje zgodne z najnowszymi trendami w modzie damskiej, męskiej i dziecięcej, w tym obuwie, akcesoria, a także bieliznę, kosmetyki oraz artykuły wyposażenia wnętrz. W ofercie sieci znajdują się także produkty wykonane w 100% z bawełny pochodzącej z upraw ekologicznych, takie jak odzież dżinsowa, bielizna nocna i pościel.

Powiązane artykuły