Handel w Praktyce

ccc.eu wystartowało na dziesiątym rynku

Najnowsze trendy modowe i inspiracje, obuwie, torebki, dodatki – to wszystko i wiele więcej czeka na Klientów w Serbii, kolejnego kraju, w którym CCC właśnie uruchomiło swoją platformę online. 

Do tej pory serbscy Klienci mogli korzystać z oferty CCC w sklepach stacjonarnych. Wraz z premierą kanału online zyskają zdecydowanie szerszy dostęp do portfolio produktowego.  Na ccc.eu znajdą nie tylko duży wybór modnych butów damskich, męskich i dziecięcych, ale również stylowe akcesoria, w tym torebki, walizki czy biżuterię.

Dążymy do tego, by stale wzmacniać nasz omnikanałowy model sprzedaży na każdym rynku, na którym jesteśmy obecni. Uruchomienie strony ccc.eu w Serbii to kolejny krok na tej drodze. Warto dodać, że wraz z platformą online Klienci zyskali dostęp do najnowszej wersji Klubu CCC, dostępnego obecnie jedynie w Polsce i na czterech największych rynkachmówi Michał Pachnik, Dyrektor e-commerce CCC i HalfPrice. Klub CCC powstał z myślą o osobach, które cenią spersonalizowane, atrakcyjne oferty. W najnowszej odsłonie programu członkowskiego każdy nowy użytkownik otrzymuje na start 10 proc. rabatu na wybrane zakupy oraz możliwość zwrotu do 120 dni bez paragonu. Kwoty wydawane w salonach CCC oraz na ccc.eu przekładają się na uzyskanie jednego z trzech statusów: Standard, Gold lub Silver – im wyższy status, tym więcej korzyści i większe rabaty, czekające na Klubowiczów.

Powiązane artykuły