Handel w Praktyce

2500 sklepów JYSK

2017 jest rokiem, w którym sieć sklepów JYSK przekroczyła kolejny próg w historii firmy, otwierając swój 2500. sklep.

 

Odkąd w 1979 roku Lars Larsen otworzył pierwszy sklep JYSK w Danii, rozwój był zawsze głównym motorem dla ekspertów w obszarze snu i mieszkania z JYSK. W sierpniu 2017 roku otwarto 2500. sklep sieci, która działa dzisiaj w 48 krajach na całym świecie. Ta podróż jednak jeszcze się nie kończy. „Od zawsze celem była obecność sklepów JYSK na całym świecie, dlatego ciągle dużo pracy przed nami. Oczywiście posiadanie 2500 sklepów jest powodem do świętowania, a sposobem na to jest oczywiście mnóstwo świetnych ofert i konkursy ze wspaniałymi nagrodami dla naszych klientów” – powiedział Lars Larsen.

 

Świętowanie na całym świecie

 

Otwarcie sklepu nr 2500 będziemy świętować międzynarodową kampanią, koncentrującą się na ciągłej ekspansji JYSK oraz na jakości produktów i wartościach, które są przewodnie dla marki JYSK. „2500 sklepów to nie tylko coś wspaniałego dla mnie, ale także dla naszych klientów, ponieważ JYSK dostępny jest dla klientów w wielu miastach. Pozwala nam spełniać to naszą wizję zapewniania świetnej skandynawskiej oferty każdemu.” – wyjaśnił Lars Larsen.

 

Wspaniali pracownicy

 

Sukces JYSK był możliwy tylko dzięki ogromnym wysiłkom pracowników JYSK na przestrzeni tych wszystkich lat. „Stały rozwój i ekspansja wymaga umiejętności i poświęcenia ze strony pracowników. Dlatego chciałbym podziękować wszystkim pracownikom, którzy przyczynili się do dzisiejszego sukcesu” – powiedział Lars Larsen.

 

W roku finansowym 2015/16 otwarto ponad 100 sklepów marki JYSK i ustalono nowy rekord obrotu, wynoszący 23,2 miliarda koron duńskich.

 

JYSK to międzynarodowa sieć sklepów o skandynawskich korzeniach, w których można kupić wszystko do domu. Pierwszy sklep został otwarty w Danii w 1979 roku. Dziś JYSK ma ponad 2500 sklepów i 21 000 pracowników w 48 krajach. W Niemczech i Austrii sklepy noszą nazwę Dänisches Bettenlager, a we wszystkich innych krajach — JYSK. JYSK jest własnością duńskiego handlowca Larsa Larsena, który posiada kilka firm o łącznym obrocie 27 mld DKK. Obroty JYSK to 23,2 mld DKK

 

Powiązane artykuły