Handel tradycyjny

Obrazek
9 września 2015
Kolejnym najemcą w parku handlowym Multishop Jarocin jest sieć salonów sportowych Martes Sport. Sklep zajmie powierzchnię 513 m kw. i zostanie otwarty w przyszłym roku. Za komercjalizację obiektu odpowiada międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.  
Obrazek
26 lipca 2014
Carrefour Polska otworzy nowy hipermarket – w Wołominie. Sklep o powierzchni sprzedaży blisko 4 000 mkw. zlokalizowany będzie w centrum handlowym Fabryka Wołomin. Planowane otwarcie hipermarketu nastąpi jesienią 2015 roku.
Obrazek
17 czerwca 2014
Wartość Barometru Koniunktury Konsumenckiej w czerwcu wyniosła -0,5 punktu (w skali od -100 do +100). W porównaniu z notowaniem z poprzedniego miesiąca, wskazanie Barometru wzrosło aż o 4,1 punktu. Był to czwarty z rzędu wzrost wartości Barometru. Pomimo dalszego pozostawania wartości...
Obrazek
11 czerwca 2014
CBRE zbadało najbardziej popularne ulice handlowe Warszawy w tym Chmielną, Nowy Świat, Plac Trzech Krzyży, Mokotowską, Plac Zbawiciela i Plac Konstytucji, Marszałkowską i Aleje Jerozolimskie. W Krakowie badanie objęło ulicę Floriańską, Rynek Główny, Szewską i Grodzką.
7 czerwca 2014
W wyniku zawartej umowy pomiędzy francuską grupą Auchan i niemieckim koncernem Metro Group 49 hipermarketów Real trafi do sieci Auchan.
Obrazek
4 czerwca 2014
Polska jest nadal jednym z najsilniejszych rynków handlowych w regionie Europy Środkowo – Wschodniej, co zachęca wiele międzynarodowych sieci handlowych do ekspansji w naszym kraju. W swoim najnowszym raporcie „Concept contest – remedy for retailers’s blues” firma DTZ przyjrzała się...
Obrazek
3 czerwca 2014
Zakładanie ogródków warzywnych oraz wizyty w gospodarstwach ekologicznych to część programu edukacyjnego „Zdrowe jedzenie w mojej szkole i na moim stole” realizowanego przez Carrefour Polska oraz krakowską Fundację Partnerstwo dla Środowiska.
Obrazek
19 maja 2014
Wartość Barometru Carrefour – Wskaźnika Koniunktury Konsumenckiej w maju wyniosła -4,6 punktu (w skali od -100 do +100). W porównaniu z notowaniem z poprzedniego miesiąca, wskazanie Barometru wzrosło o 0,7 punktu. Był to trzeci z rzędu wzrost wartości Barometru Carrefour. Pomimo wzrostu,...
Obrazek
15 maja 2014
Lokalny Certyfikowany to inicjatywa społeczna dwóch młodych przedsiębiorców. Bogumił Jankiewicz i Jan Adamski chcą wzbudzać zainteresowanie lokalnymi usługami i produktami oraz uświadamiać konsumentów, że warto wspierać lokalność.