Biznes

Obrazek
2 października 2018
IPPBS zaprasza serdecznie na kolejne, XIV już Forum IPBBS.   
Obrazek
17 sierpnia 2018
Cyfrowe środowisko znacząco zmieniło sposób prowadzenia biznesu. Konferencja E-commerce Summit, pomoże Ci pozostać w czołówce sprzedaży detalicznej online i opracować najbardziej skuteczną strategię dla swojej firmy. Tematyka wydarzenia będzie dotyczyła różnych aspektów postępu i rozwoju e-...
Obrazek
10 lipca 2018
Jubileuszowa, piąta edycja konferencji Digital Signage Trends odbędzie się 13 września br. w Warszawie. W trakcie spotkania omówione zostaną m.in.: kluczowe zagadnienia i trendy z zakresu komunikacji cyfrowej, digital merchandisingu, strategii omnichannel, czy kreacji kontentu. Zostaną również...
Obrazek
24 stycznia 2018
Salut București, Sveiki Panevėžys! Sieć salonów Sizeer tworzy przestrzeń, która w jednym miejscu skupia plejadę najjaśniejszych gwiazd streetwearu. Teraz multibrand zawitał także do Rumunii, otwierając pierwszy swój sklep w stolicy kraju oraz ponownie na Litwę, tym razem do miejscowości Poniewież.
8 stycznia 2018
Osoby w wieku „50+” coraz chętniej podejmują się prowadzenia saloniku Kolportera. Obecnie odpowiadają oni za jedną trzecią całej sieci.
Obrazek
18 października 2017
OGOLNÓLNOPOLSKIA KONFERENCJA BRANŻY RETAIL POD PATRONATEM POLSKIEJ AGENCJI INWESTYCJI I HANDLU, POLSKIEJ RADY CENTRÓW HANDLOWYCH, POLSKIEJ IZBY HANDLU, POLSKIEJ ORGANIZACJI HANDLU I DYSTRYBUCJI ORAZ POLSKIEJ ORGANIZACJI FRANCZYZODAWCÓW JUŻ W PAŹDZIERNIKU W WARSZAWIE.  
Obrazek
9 października 2017
Rynek handlowy na Litwie, Łotwie i w Estonii   W ciągu dwóch ostatnich lat na Litwie, Łotwie i w Estonii zadebiutowało wiele zagranicznych marek, także z Polski. Wciąż jest jednak miejsce na nowych graczy – szacują eksperci Colliers International z krajów bałtyckich.   
Obrazek
5 października 2017
Wszystko zaczęło się pod zasnutym chmurami, kwietniowym niebem, podczas kolejnej spóźniającej się szwedzkiej wiosny 2008 roku. Narodziła się wizja, by zwykły, codzienny element ubioru zamienić w kolorowy dodatek, promujący radość. Nierozerwalne połączenie najwyższej jakości, kunsztu i kreatywności.
Obrazek
5 października 2017
Do Krakowa, w dniach 29-30 września, na targi jesienne zaprosiła swoich klientów hurtownia Ateneum. Odwiedzający mogli złożyć zamówienia korzystając ze specjalnych warunków handlowych ponad 110 firm, czyniąc tym samym tę wystawę jako największą w branży wydawniczej, zabawkarskiej i art. szkolnych...