Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

ZNANE MARKI DZIECIĘCE W OUTLET CENTER

Obrazek
ZNANE MARKI DZIECIĘCE W OUTLET CENTER
3 września 2014

Jak informuje CBRE, do projektów Outlet Center w Lublinie i Białymstoku, dołączyła kolejna firma Hurtimex S.A., poszerzając w ten sposób ofertę centrów o około 100-metrowe sklepy z odzieżą dziecięcą.


Hurtimex S.A. to firma produkująca odzież dla dzieci i niemowląt sygnowaną marką TUP TUP, która jest obecna na wielu rynkach zagranicznych. Marka jest dobrze już znana konsumentom w Polsce Niemczech, Słowacji, Czechach, Rosji, Irlandii, Bułgarii oraz na Ukrainie, Litwie i Łotwie.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców firma Hurtimex oferuje klientom możliwość zrobienia w sklepach TUP TUP kompleksowych zakupów i dużą różnorodność asortymentów w konkurencyjnych cenach. W sklepach obok produktów marki TUP TUP znalazł się także asortyment cenionych zachodnich marek. Między innymi będzie tam sprzedawać swoje wyroby niemiecka marka KANZ, a także Pampolina, Döll, Sons + Daughters i Steiff. Dzięki temu oprócz ubrań dla dzieci można nabyć szereg akcesoriów i dodatków uzupełniających kolekcje odzieżowe.

Outlet Center w Lublinie i Białymstoku będą pierwszymi w tych miastach obiektami handlowymi tego typu, oferując markowe produkty pochodzące z poprzednich

kolekcji, nadwyżek produkcyjnych czy serii próbnych w cenach znacznie obniżonych w stosunku do pierwotnej ceny detalicznej.

Źródło: CBRE