Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

MOBILE-IT!

Obrazek
Bigstock
25 marca 2014

Tego sprzętu nie ma jeszcze na rynku, ale już budzi ogromne emocje. Trwają branżowe spekulacje odnośnie ceny i daty pojawienia się w sprzedaży. Okulary Oculus Rift - wynalazek, który tworzy zupełnie nową jakość wirtualnych doznań, umożliwiający nie tylko zabawę w gry, ale także przejażdżkę rollercoasterem czy wyjazd na Karaiby, bez potrzeby ruszania się z domu, zostaną zaprezentowane przez firmę Berrylife w strefie start′upów podczas Targów Rozwiązań i Technologii Mobilnych Mobile-IT połączonych z konferencją Mobile Trends for Business (27-28 maja 2014 r. w Krakowie).

Gadżety przyszłości
O tym, że technologie mobilne nie kończą się na smartphonie nie trzeba nikogo przekonywać. Dlatego w targowej strefie start′upów zostaną zaprezentowane niezwykle ciekawe urządzenia, które mają szansę zrewolucjonizować nasze życie. Oprócz wspomnianych okularów Oculus Rift na Targach pojawią się krakowscy wynalazcy z sensorami Estimote Beacons, które mogą m.in. znacznie przyspieszyć robienie zakupów.

Kiedy klient wchodzi do sklepu, sensor zaczyna zbierać o nim informacje z aplikacji, którą wcześniej zainstalował i przekazuje je sprzedawcy. Jeżeli kupujemy spodnie, obsługa sklepu wie,

że jesteśmy z nimi w przymierzalni i może zaproponować pasujące do zestawu pasek, koszule czy buty. To tylko jedno z zastosować wynalazku. O wielu innych będzie można dowiedzieć się na Targach Mobile-IT.

Technologie jutra
Targi Mobile-IT to znakomita propozycja dla wszystkich, którzy interesują się technologiami mobilnymi. Podczas wydarzenia będzie można poznać rynkowe nowości prezentowane przez m.in. takie firmy jak: Aspekt, AirWatch Aerohive Networks, AG, baramundi software, BioTrustis, Cisco Webex, ComVision (SMSAPI.pl), BlueJeans Network, Clico, Dipol, Eddie Consulting Groups, Elproma Elektronika, Greeneris, i-Systems, i-sklep.pl, KiM Group, Kiss Digital, MobileExperts, Motorola Solutions, Splashtop, Vaultive, Zebra Technologies czy Zoom.

Wysoki poziom merytoryczny wydarzenia zapewnią prelegenci, którzy zaprezentują swoje wystąpienia podczas konferencji Mobile Trends for Business. W tym gronie znaleźli się eksperci z całej Polski – m.in. prezesi, dyrektorzy zarządzający firm, trenerzy, specjaliści, publicyści, twórcy autorskich projektów multimedialnych, blogerzy zajmujący się technologiami mobilnymi. W tym gronie m.in.

Łukasz Chmura - Account Manager w TNS Polska;
Monika Mikowska - współwłaścicielka studia projektowego mobee dick, autorka bloga jestem.mobi, za który otrzymała wyróżnienie w konkursie Blog Roku 2013;
Filip Miłoszewski - współzałożyciel i członek zarządu Listonic - wielokrotnie nagradzanego polskiego start-upu. Odpowiedzialny za rozwój listy zakupów Listonic - jednej z najpopularniejszych polskich aplikacji

mobilnych;
Kazimierz Murzyn - prezes zarządu Fundacji i dyrektor zarządzający Klastra LifeScience w Krakowie, członek Komitetu Biotechnologii PAN;
Jacek Pucher – przedstawiciel Centrum GS1 Instytutu Logistyki i Magazynowania w Poznaniu, gdzie zajmuje się projektami zastosowania kodów kreskowych w mobile i e-commerce.

Bilety na konferencję Mobile Trends for Business już w sprzedaży. Organizatorzy zapraszają serdecznie wszystkich przedstawicieli biznesu, dyrektorów, kierowników, managerów, marketingowców, którzy chcą wdrożyć rozwiązania mobilne i dzięki temu uzyskać przewagę na rynku. Tylko do 31 marca bilety w cenie 400 zł za dwa dni!