Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

Dwóch nowych najemców w Centrum Galardia

Obrazek
Dwóch nowych najemców w Centrum Galardia
16 czerwca 2014

Marki Empik i Smyk dołączyły do grona najemców powstającego w Starachowicach Centrum Handlowego Galardia.


Empik – największa i najlepiej rozpoznawalna sieć dystrybucji dóbr kultury, wiedzy i rozrywki na polskim rynku, oraz Smyk – międzynarodowa sieć specjalistycznych sklepów oferujących zabawki, ubrania, obuwie oraz akcesoria dla dzieci w wieku od 0 do 14 lat, podpisały umowy najmu powierzchni w Centrum Galardia powstającym w Starachowicach. Marki zajmą kolejno 500 i 390 m2. Oprócz wprowadzenia dwóch nowych najemców, Balmain Asset Management sfinalizowało również nową umowę z Carry, w wyniku której marka ta zajmie w Galardii o 400 m2 więcej niż było to założone w pierwotnej umowie najmu podpisanej w styczniu br.

“Cieszymy, że Empik i Smyk zdecydowały się dołączyć do grona najemców Galardii, ponieważ uważamy, że mieszkańcy Starachowic potrzebują tych marek w swoim mieście. Dzięki nim Centrum będzie popularne wśród różnych grup klientów a jego oferta stanie się bardziej różnorodna” – mówi Magdalena Kondeja z Balmain Asset Management.

Budowa Centrum Galardia weszła już w fazę finalną. Trwają

obecnie prace związane z montażem ścian działowych oraz instalacji wewnętrznych. Parking i rondo prowadzące do Galardii są również na zaawansowanym etapie budowy. Trwają również odbiory lokali - 6 czerwca do Galardii wprowadziły się marki grupy LPP – Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp i House, które po Heliosie i Tesco, rozpoczęły ostateczne prace wykończeniowe na wynajmowanej przez siebie powierzchni.

Postępy na placu budowy można śledzić na stronie internetowej Galardii – www.centrumgalardia.com.pl, gdzie znajduje się także baza informacji prasowych oraz plan najmu Centrum.