Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

CARREFOUR POLSKA PODPISUJE KOLEJNE UMOWY NAJMU W SWOICH CENTRACH HANDLOWYCH

Obrazek
4 marca 2014

Carrefour Polska – multiformatowy sieć handlowa, posiadająca w swoim portfelu hipermarkety, supermarkety oraz sieć centrów handlowych, sfinalizowała kolejne umowy najmu na łączną powierzchnię 1 150 mkw. Nowe marki pojawią się w Galerii Kalisz oraz w Galerii Słowiańskiej w Zgorzelcu. Oba centra handlowe należą w pełni do Carrefour Polska i są przez niego zarządzane.


Umowy najmu zostały podpisane z firmą „NeoNet”(611 m kw.) oraz Grupą MIG właścicielem marki „50 style” (540 m kw).

W „Galerii Słowiańskiej” salon sieci NeoNet zajmie powierzchnię ponad 600 m kw., na której do dyspozycji klientów będzie szeroki wybór asortymentu RTV/AGD oraz IT. Sieć zapewnia również szeroki pakiet usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb konsumentów. NeoNet obecny jest na rynku od 2004 toku i posiada ponad 500 sklepów na terenie całego kraju.

W Galerii Kalisz oraz w Galerii Słowiańskiej Grupa MIG otworzyła multibrandowe salony marki 50 style oferujące odzież i akcesoria sportowe. W Galerii Słowiańskiej powierzchnia sklepu to 240 m kw., natomiast w Galerii

Kalisz 300 m kw.

W Polsce funkcjonuje obecnie ponad 50 sklepów marki 50style, zlokalizowanych w dużych i średnich miastach. Wiodącymi partnerami firmy są takie sieci jak: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Umbro oraz Feewear. Cechą wyróżniającą 50style jest szeroki wybór produktów połączony z atrakcyjną ceną oraz całorocznymi wyprzedażami i ofertami rabatowymi.